www. prodej půdy.cz

Kompletní servis při nákupu, prodeji, ocenění a směně zemědělských pozemků ... Rozsáhlá databáze investorů ... Nabídky x poptávky web . Neváhejte nás kontaktovat
  • Nabídky
  •    Prodej komplexu bývalého mlýna - 6 staveb + 133.323 m2 pozemků Petrovice u Štoků, okr. Havl.Brod
  Přílohy - (dokumentace k nabídce)

Žádné přílohy nejsou k dispozici.


Formulář pro žádost o stažení příloh

Pokud chcete stáhnout výše uvedené dokumenty k inzerátu, vyplňte formulář, potvrďte souhlas se Smluvními podmínkami a odešlete. Obratem Vám bude v emailové zprávě zaslán unikátní kód pro stažení příloh, který zadáte do textového pole níže.


Zadejte unikátní kód pro download příloh, který jste obdrželi v emailové zprávě. Přílohy se vám automaticky stáhnou ve formátu *zip a uloží do PC.

Prodej | Pozemky

Prodej komplexu bývalého mlýna - 6 staveb + 133.323 m2 pozemků Petrovice u Štoků, okr. Havl.Brod
TOP

Nabídka prodeje komplexu pozemků a budov bývalého mlýna o celkové rozloze 133323 m2 u městyse Štoky, k.ú. Petrovice u Štoků v okrese Havlíčkův Brod. Na zastavěné ploše o výměře 592 m2 se nachází šest staveb. Hlavní stavbou je třípodlažní obytná cihlová budova bývalého mlýna, který byl současným majitelem citlivě zrekonstruován do současné podoby vícegeneračního trojpodlažního, podsklepeného rodinného domu, který je ale, díky dispozici a velkorysému sociálnímu zázemí, využitelný i jako penzion, menší domov pro seniory apod., s kapacitou až 20 lůžek. V domě s terasou a krbem se nacházejí celkem 3 kuchyně, 7 ložnic, 3 obývací pokoje, 4 koupelny, 3 toalety a velká jídelna. V přízemí domu jsou k dispozici bazén s protiproudem a sauna s odpočívárnou a technické místnosti. Sklepení domu je též revitalizováno. Celková užitná plocha domu činí cca 600 m². V těsném sousedství bývalého mlýna se nachází další obytná dvoupodlažní budova s garáží pro 2 osobní vozy, 1 obývacím pokojem s KK, 2 ložnicemi a koupelnou, s užitnou plochou cca 108 m². Součástí komplexu jsou dále 2 budovy s č.e. vedené v KN jako stavby určené k rod. rekreaci a samostatný hloubený sklípek. Vytápění plynovými kotly. Komplex disponuje záložním benzinovým agregátem a vlastní ČOV. Elektřina 230/380 V, plynová přípojka, veřejný vodovo

ID 00123
Kraj Kraj Vysočina
Okres Havlíčkův Brod
Město / obec / ulice č.p.
Katastrální území Petrovice u Štoků
Výměra 133323 m2
Cena:
-/nabídněte
Formulář pro odeslání závazné nabídkové ceny za nemovitost

Pokud chcete nabídnout cenu za kterou jste ochotni nemovitost koupit, vyplňte následující formulář a odešlete. V případě, že bude Vaše cenová nabídka prodávajícím akceptována, budeme vás kontaktovat.

Kontaktní informace inzerenta

Jméno a příjmení
Milan Bečvář
Firma
Bohemia Brethren, s.r.o.
Adresa
Mlýnská 500, 37382 Boršov nad Vltavou
Telefon
602267734
Skype
Webová stránka

  Odešlete zprávu inzerentovi

Podobné inzeráty

prodej pudy

Navštivte naše další weby:

Bohemia Brethren, s.r.o.
- web společnosti
Aukce pozemků
- aukční portál pozemků
Prodej lesa
- obchody s lesními pozemky
Realitinzert
- bezplatná realitní inzerce
Aukce dříví
- elektronická aukce surového dříví