www. prodej půdy.cz

Kompletní servis při nákupu, prodeji, ocenění a směně zemědělských pozemků ... Rozsáhlá databáze investorů ... Nabídky x poptávky web . Neváhejte nás kontaktovat
  • Nabídky
  •    Prodej venkovského stavení v obci Javornice okres Prachatice
  Přílohy - (dokumentace k nabídce)
LV_253.pdf
prehled_st23.jpg
orto_celek.jpg
dum.jpg
street.jpg
street2.jpg
street3.jpg

Formulář pro žádost o stažení příloh

Pokud chcete stáhnout výše uvedené dokumenty k inzerátu, vyplňte formulář, potvrďte souhlas se Smluvními podmínkami a odešlete. Obratem Vám bude v emailové zprávě zaslán unikátní kód pro stažení příloh, který zadáte do textového pole níže.


Zadejte unikátní kód pro download příloh, který jste obdrželi v emailové zprávě. Přílohy se vám automaticky stáhnou ve formátu *zip a uloží do PC.

Prodej | Smíšené pozemky

Prodej venkovského stavení v obci Javornice okres Prachatice

Z pověření klienta nabízíme prodej venkovského domu s přilehlými zemědělskými stavbami (stodola, stáje, sklady) a navazujícího pozemku zahrady evidované jako TTP. Výměra zastavěné plochy a nádvoří činí 1122 m2. Výměra TTP je 478 m2. Celková výměra 1600 m2. Sítě: Elektrická přípojka 220/380 V. Vodovodní přípojka - vlastní studna na pozemku + zaveden veřejný vodovod. Odpady – jímka na pozemku + veřejná kanalizace vedoucí vedle objektu. Nemovitosti jsou delší dobu neobývány a vyžadují totální rekonstrukci. Nemovitosti se nachází uprostřed malebné vesničky Javornice cca 1,8 km od městyse Dub vzdálením 12 km od okresního města Prachatice.
K výše uvedené nabídce lze přikoupit cca 22,27 ha zemědělských pozemků nacházejících se k. ú. Javornice u Dubu a Jiřetice u Čepřovic.

ID 00152
Kraj Jihočeský kraj
Okres Prachatice
Město / obec / ulice č.p. Bavorov cp 22
Katastrální území Javornice u Dubu
Výměra 1600 m2
Cena:
-/Dohodou
Formulář pro odeslání závazné nabídkové ceny za nemovitost

Pokud chcete nabídnout cenu za kterou jste ochotni nemovitost koupit, vyplňte následující formulář a odešlete. V případě, že bude Vaše cenová nabídka prodávajícím akceptována, budeme vás kontaktovat.

Kontaktní informace inzerenta

Jméno a příjmení
Milan Bečvář
Firma
Bohemia Brethren, s.r.o.
Adresa
Mlýnská 500, 37382 Boršov nad Vltavou
Telefon
602267734
Skype
Webová stránka

  Odešlete zprávu inzerentovi

Podobné inzeráty

prodej pudy

Navštivte naše další weby:

Aukce pozemků
- aukční portál pozemků
Prodej lesa
- obchody s lesními pozemky
Realitinzert
- bezplatná realitní inzerce
Aukce dříví
- elektronická aukce surového dříví