www. prodej půdy.cz

Kompletní servis při nákupu, prodeji, ocenění a směně zemědělských pozemků ... Rozsáhlá databáze investorů ... Nabídky x poptávky web . Neváhejte nás kontaktovat
  • Nabídky
  •    Prodej venkovského stavení Chotěšov u Velhartic okr. Klatovy
  Přílohy - (dokumentace k nabídce)
LV_166+orto_m.pdf
orto_celek.jpg
orto_celek_2.jpg
prehled.jpg
prehled2.jpg
prehledovka.jpg
fotografie_Chotesov.pdf

Formulář pro žádost o stažení příloh

Pokud chcete stáhnout výše uvedené dokumenty k inzerátu, vyplňte formulář, potvrďte souhlas se Smluvními podmínkami a odešlete. Obratem Vám bude v emailové zprávě zaslán unikátní kód pro stažení příloh, který zadáte do textového pole níže.


Zadejte unikátní kód pro download příloh, který jste obdrželi v emailové zprávě. Přílohy se vám automaticky stáhnou ve formátu *zip a uloží do PC.

Prodej | Venkovské stavení

Prodej venkovského stavení Chotěšov u Velhartic okr. Klatovy
TOP

Z pověření klienta nabízíme prodej venkovského stavení v osadě Chotěšov, obec Velhartice v okrese Klatovy. Celková výměra pozemku 1166 m2 se skládá z 832 zastavěné plochy a nádvoří a 334 m2 navazující plochy zahrady. Na stavebním pozemku st.31/2 stojí obydelní objekt čp. 31 a malá stavba, která sloužila jako WC pro hospodu., Na pozemku st.31/1 navazuje objekt hospody se sálem čp. 28 z části podsklepen malým sklípkem pro uskladnění piva. Na pozemku st.33 stojí stodola. Součástí celku je pozemek zahrady č.p. 9/1 které se nachází vzrostlé ovocné stromy.  Nemovitost je situována uprostřed osady poblíž zvoničky v malebné krajině předhůří Šumavy. Sítě: Zaveden obecní vodovod, topení lokální (kamna) na pevná paliva, kanalizace je řešena septikem, elektřina 220/380 V zavedena.  Internet s využitím wifi sítě.  Objekt je vhodné využít jako rekreační popř. po rekonstrukci pro trvalé bydlení. Základní občanská vybavenost se nachází v 3 km vzdálené obci Velhartice.     

K nemovitosti lze dokoupit 5973 m2 mýtního lesa - viz: http://www.prodejlesa.cz/nabidka/lesni-pozemky/00366/prodej-5973-m2-mytniho-lesa-v-k-u-chotesov-u-velhartic-okr-klatovy

ID 00178
Kraj Plzeňský kraj
Okres Klatovy
Město / obec / ulice č.p. Velhartice
Katastrální území Chotěšov u Velhartic
Výměra 1166 m2
Cena:
750 000 Kč/nemovitost
Formulář pro odeslání závazné nabídkové ceny za nemovitost

Pokud chcete nabídnout cenu za kterou jste ochotni nemovitost koupit, vyplňte následující formulář a odešlete. V případě, že bude Vaše cenová nabídka prodávajícím akceptována, budeme vás kontaktovat.

Kontaktní informace inzerenta

Jméno a příjmení
Milan Bečvář
Firma
Bohemia Brethren, s.r.o.
Adresa
Mlýnská 500, 37382 Boršov nad Vltavou
Telefon
602267734
Skype
Webová stránka

  Odešlete zprávu inzerentovi

Podobné inzeráty

prodej pudy

Navštivte naše další weby:

Aukce pozemků
- aukční portál pozemků
Prodej lesa
- obchody s lesními pozemky
Realitinzert
- bezplatná realitní inzerce
Aukce dříví
- elektronická aukce surového dříví