Prodej a nákup půdy | prodej zemědělských pozemků | prodej stavebních pozemků

  • Registrace
  • Vložit inzerát
  • Můj účet
Skip Navigation LinksProdej pudy a pozemku   dalsi   Pro inzerující

Jaká byla Vaše prodejní cena orné půdy Kč/m2 ?
POSTUP PŘI BEZPLATNÉM VLOŽENÍ NABÍDKY INZERÁTU

Využijte v případě, že nechcete odbornou pomoc při realizaci prodeje nemovitosti. Máte zájem pouze zveřejnit Vaši nabídku prodeje na úzce specializovaném serveru. Upozorňujeme však, že spoluprací s námi můžete celý proces značně urychlit, dosáhnout nejvyšší možné prodejní ceny, docílit vyšší právní jistoty transakce a ušetřit si velké množství starostí.
Vkládání poptávek je zakázáno! Provozovatel si vymiňuje právo takový inzerát vymazat.


1Bezplatná registrace do systému Pro vkládání inzerátů se nejprve musíte zdarma zaregistrovat, zvolit si své přihlašovací údaje a potvrdit souhlas s obchodními podmínkami. Obratem Vám na Vaši emailovou adresu bude zasláno potvrzení o registraci. Registrace je platná po dobu platnosti Vámi vloženého inzerátu!


2Přihlášení do systému Po provedené registraci se můžete okamžitě pod svými přihlašovacími údaji přihlásit do systému a zadávat neomezený počet inzercí. V případě zapomenutých přihlašovacích údajů klikněte v sekci "Přihlášení" na link "Zapomněli jste heslo?. Vyplňte Vaši e-mailovou adresu a odešlete. Obratem Vám budou do Vaší poštovní schránky zaslány nové přihlašovací údaje. Po přihlášení do systému v sekci "Můj účet" můžete své přihlašovací údaje znovu změnit.


3Vkládání inzerátů - pouze nabídky Vložení inzerátu je rychlé a snadné. Po přihlášení budete přesměrováni na správy Vašeho účtu, kde v sekci "Moje inzeráty" kliknete na link " PŘIDAT INZERÁT". Zde je nutné vyplnit všechny údaje označené hvězdičkou. Údaje bez hvězdičky nejsou povinné, ale je velice vhodné je také vyplnit. Pro maximální úspěch prodeje je nutné přiložit požadované přílohy, které definují stav nemovitosti. Do inzerátu můžete vložit až 10 fotografií a 10 příloh každá o max. velikosti do 1 MB. Inzerát bude zveřejněn po dobu, kterou si nastavíte v kolonce "Doba zveřejnění". Po ukončení této doby se inzerát ze systému automaticky vymaže.


4Správa Vašeho účtu (uživatelské údaje) V sekci "Můj účet" máte možnost upravovat své osobní a kontaktní údaje, přihlašovací jméno a heslo. Dále můžete nastavit zveřejňování svých kontaktních a osobních údajů. Pokud zaškrtnete, že nechcete zveřejnit žádné své osobní údaje, případný zájemce Vás osloví přes webový kontaktní formulář. Můžete také nastavit zasílání nově zveřejněných nabídek, nebo poptávek na Váš e-mail.


5Správa inzerátů Ve správě inzerátů máte možnost své inzeráty včetně příloh a fotografií průběžně kdykoli editovat (upravovat) a mazat.


Obchodní podmínky inzerce