Prodej a nákup půdy | prodej zemědělských pozemků | prodej stavebních pozemků

  • Registrace
  • Vložit inzerát
  • Můj účet
Skip Navigation LinksProdej pudy a pozemku   dalsi   O nás

Jaká byla Vaše prodejní cena orné půdy Kč/m2 ?
O nás

Vítejte na stránkách společnosti Bohemia Brethren, s.r.o.

les Společnost Bohemia Brethren,s.r.o. poskytuje realitní, poradenské, znalecké, a dotační služby. Specializujeme se na oblast zprostředkování prodeje a nákupu zemědělských a stavebních pozemků. Nabízíme kompletní odborný servis včetně kvalitních právních služeb prostřednictvím spolupracující advokátní kanceláře. Našim cílem je napomáhat majitelům v prodejnosti jejich majetků.

Webová stránka prodejdudy.cz prezentuje informace o nabídkách a poptávkách v oblasti prodeje pozemků a umožňuje vkládání bezplatné soukromé inzerce s rychlou online komunikací prostřednictvím elektronických formulářů.

Naše strategie je poskytnout jak prodávajícím tak i kupujícím kompletní kvalitní odborný a právní servis v průběhu obchodu a vždy hájit zájmy obou zúčastněných stran. Proto neváhejte využít naši nabídku odborných zprostředkovatelských služeb.


Pro naše zákazníky to znamená maximální přínos a užitek z našich odborných zkušeností. Zaměřujeme se zejména na zemědělské nemovitosti. V této oblasti máme odborné předpoklady a dlouholetou praxi. Dodržujeme profesionální standardy a přísný etický kodex realitního trhu. Při poskytování svých služeb postupujeme vždy v souladu se zájmy klienta a při své činnosti se řídíme právním řádem České republiky.

Za celý malý tým firmy Bohemia Brethren, s.r.o. Vám přeji, abyste na našich stránkách našli kompletní kvalitní službu, se kterou budete spokojeni a na základě Vašich referencí nás doporučili dalším zájemcům. Děkuji Vám za důvěru kterou v naši společnost vkládáte. Jsem pro Vás osobní zárukou, že nebudete zklamáni.

Milan Bečvář


jednatel | Bohemia Brethren, s.r.o.

Náš malý tým

Milan Bečvář
jednatel
Ing. Milan Bečvář
IT